Pažangiausi mokiniai 2018- 11- 02


 

Klasė

Pavardė, vardas

Pažymiai

Vidurkis

9

Žemaitytė Karolina

45

9,58

8

Murauskaitė Greta

35

9,43

5

Mikelionis Simas

40

9,38

5

Kriaučiūnas Jokūbas

39

9,31

8

Romikaitytė Laura

46

9,28

7

Rekešiūtė Gustė

56

9,16

9

Kavalčiukaitė Airina

28

9,11

9

Mozūraitytė Edvina

39

9,08

8

Gylys Vakaris

43

8,84

8

Baršauskaitė Grytė

45

8,67

 






 

 


 

Už puikų mokyklos lankymą I pusmetis 2015_2016 m.m.


Už puikų mokyklos lankymą AČIŪ!!!

 Rugsėjo, spalio, lapkričio mėn.

Klasė

Pavardė, vardas

1

Masevičius Matas

2

Mikelionis Simas

3

Mozūraitis Eligijus

Mozūraitytė Ligita

Onusaitis Mantas

Pratašius Mykolas

4

Čereškevičius Jonas

Lazarkaitė Irmantė

Rekešiūtė Gustė

Sandargas Justas

5

Murauskaitė Greta

Intupaitė Silvija

6

Baršauskas Mantas

Mozūraitytė Edvina

Onusaitis Stasius

7

Baršauskas Robertas

8

Čereškevičius Martynas

Dovydaitytė Milda

Ugenskaitė Samanta

Šimkutė Rūta

Martišius Arnas

10

Jovita Pilkauskaitė

Jie garsina mokyklą... 2015 m. balandis



Klasė

Vardas, pavardė

Renginio pavadinimas,

pasiekimai

1-2

Piešinių konkursas „Mano vaikystės teatras“ II VIETA

1-2

Piešinių konkursas

priešgaisrine tema

10

Antanas Toliušis

Respublikinis konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę? Rezultatas –

rajono penketuke

7

Giedrius Sandargas

Rajoninė 7-8 kl. fizikos olimpiada, II VIETA

7

Martynas Čereškevičius

Rajoninė 7-8 kl. fizikos olimpiada

7

Arnas Martišius

Technologijų tautodailės konkursas

„Sidabrinis vainikėlis“

8

Justas Bartišius

Lukas Antanaitis

Jokūbas Kraiučiūnas, 1 kl.

Jonas Čereškevičius, 3 kl.

Laura Romikaitytė, 4 kl.

Pradinių klasių olimpiada

Deimantė Baltrušaitytė, 8 kl.

Agnė Toliušytė, 8 kl.

Martynas Čereškevičius, 7 kl.

Rajoninė 7-8 kl. anglų k. olimpiada

Eglė Mačiulaitytė, 6 kl.

Rugilė Lekavičiūtė, 6 kl.

Vytenis Jazukevičius, 7 kl.

Agnė Toliušytė, 8 kl.

Erikas Romikaitis, 8 kl.

Rajoninė 6-8 kl. geografijos olimpiada

Karolina Žemaitytė, 5 kl.

Edvina Mozūraitytė, 5 kl.

Rajoninė matematikos olimpiada

Edvinas Gylys, 7 kl.

Deimantė Baltrušaitytė, 8 kl.

Agnė Toliušytė, 8 kl.

Viktorija Bunikytė, 8 kl.

Samanta Piliutytė, 8 kl.

Lukas Mačiulaitis, 8 kl.

Jovita Pilkauskaitė, 9 kl.

Viktorija Daubarytė, 9 kl.

Julius Jokūbaitis, 10 kl.

Samanta Visockytė, 10 kl.

Festivalis „Dainuojame užsienio kalbomis“

5

Stravinskaitė Raminta

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

10

Julius Jokūbaitis

Rajoninis anglų kalbos konkursas

10

Samanta Visockytė

Rajoninė

biologijos olimpiada

 


Lankomumo rezultatai 2014/ 2015 m.m. I pusmetis

 


 

Klasė

 

Pavardė, vardas

 

3

 

Rekešiūtė Gustė

Lazarkaitė Irmantė

 

4

 

Intupaitė Silvija

Pilkauskaitė Deimantė

 

        6

 

Grybas Rolandas

 

7

 

Martišius Arnas

Mozūrevičiūtė Monika

 

8

 

Bunikytė Viktorija

 

9

 

Jovita Pilkauskaitė

Mozūrevičiūtė Ieva

Rudzevičius Aurimas

 

10

 

Šuikaitė Deimantė

Savickas Evaldas

Jokūbaitis Julius