NAUJIENOS

Projektas "Gera kurti kartu' 2023"

 


Projektas „Gera kurti kartu‘ 2023“

   Jau 3 metai kaip Slavikų seniūnijos bendruomenės centras bendradarbiauja su Šakių socialinių paslaugų centro Atviru jaunimo centru, kuris vykdo projektą „Mobilus darbas su jaunimu Šakių rajone“. Gražios bendrystės dėka aktyvus Šilgalių kaimo jaunimas vykdo įvairias veiklas, dalyvauja talkose, renginiuose.

   Šiais metais neformali Šilgalių kaimo jaunimo grupė įvykdė projektą „Gera kurti kartu‘ 2023“, kurio metu buvo įsigytos statybinės prekės. Mat jaunimas su vadovėmis Sandra Pavalke ir Aušra Petraitiene užsimojo atlikti kambario, kuriame jie renkasi kosmetinį remontą. Kaip tarė ir padarė. Iš projekto lėšų dar įsigijo 4 sėdmaišius. Dar vieną padovanojo Slavikų seniūnijos bendruomenės centras. Prie projekto prisidėjo ir pats bendruomenės centras: nupirko naujus šviestuvus, kuriuos įrengė seniūnijos elektrikas, spintelę daiktams susidėti. Iš kraštiečio rėmėjo, tarpininkaujant Šarūnui Konkulevičiui ir bendruomenei „Slavikiečiai“, jaunimui nupirktas stalas su kėdėmis. Tikimės, kad jaunimas ir toliau gražiai bendraus, bendradarbiaus ir aktyviai leis laisvalaikį.

   Atnaujintas patalpas jaunimas bendruomenei pristatė rugsėjo 29 d. Projektas finansuotas iš Šakių rajono savivaldybės Mokymosi visą gyvenimą, jaunimo ir sporto programos.

                                                                                                         Renata Baltrušaitienė

Daugiau foto - NUOTRAUKOS